Kapat

Xiaomi Fabulus F1 100 inç Projeksiyon Paneli Satışa Sunuldu!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Fabulus F1 100 inç Projeksiyon Paneli Satışa Sunuldu!

Devasa boyutuyla 100 inç’lik Xiaomi Fabulus F1 kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Xiaomi teknolojinin her alanında iddiasını ortaya koymaya ve kullanıcılara sunduğu ürünleri her gün bir adım ileriye taşımak için çalışmaya devam ediyor. 11 Mayıs’ta şirket, Mi Lazer Projektör’ü için yeni bir ürün tanıttı. Xiaomi Fabulus F1 ismindeki cihaz 100 inç boyutlarında yüksek kaliteli bir panel.

PVC materyalinden yapılmış olan cihaz 8mm kalınlığa ve ışık karşıtı ekran denilen 6mm ultra ince optik tabakaya sahip. 8 kat optik film’e ve Fresnel yapısına sahip cihaz lazer projektörün yansıttığı ışık yolunu her zaman ayarlayarak çalışıyor. Çevre ışıklandırmasına karşı %85 koruma sağlayan cihazda ayrıca görsel kaliteyi arttıran floresan ışıklandırma bulunuyor.

Xiaomi Fabulus’un vaat ettiği görsel boyutu 2214mm uzunluğunda ve 1245mm genişliğinde. Projeksiyon uzaklığı ise 550mm ile 40mm arasında. Son çıkan ALPD 3.0 teknolojisiyle çalışan cihaz, kullanıcılara yüksek kalite lazer teknolojisi ve kaliteli aydınlatma ve renk değişimi sunuyor.

150 inç’e kadar yüksek kalite görsel projeksiyonu sunan cihazın kaliteli olduğundan şüphemiz yok. Mi TV, Android 6.0 ve WiFi bağlantıları bulunan cihazda ek olarak yüksek kaliteli 4 adet hoparlör bulunuyor. Fabulus F1, $1088 fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Fiyat her ne kadar biraz yüksekmiş gibi gözükse de böyle bir teknoloji için değer olduğunu söyleyebiliriz.