Kapat

Xiaomi Empty Valley Otomatik Şemsiye Tanıtıldı

Anasayfa
Haberler Xiaomi Empty Valley Otomatik Şemsiye Tanıtıldı

Empty Valley Otomatik Şemsiye güçlü yapısıyla ve dikkat çeken fiyatıyla kullanıcılara sunuldu.

Xiaomi Otomatik Katlanabilir Şemsiye ilk olarak 2017 yılında tanıtılmıştı. Daha sonrasında şirket tarafından geliştirilmiş özelliklere ve tasarıma sahip pek çok farklı şemsiye daha tanıtıldı. Şimdi ise Empty Valley adıyla yeni bir otomatik şemsiyenin kullanıcılar ile buluştuğunu görüyoruz. $7.30 dolar (49 Yuan) fiyat etiketine sahip şemsiye güçlü rüzgarlara karşı güçlü duruşuyla ön plana çıkıyor.

Yeni su geçirmez şemsiye üçlü yapıda katlanabilir tasarıma sahip. Kullanıcının tek el ile kolayca ve pürüssüzce açılmasını sağlayan bir tasarıma sahip şemsiye 58.5 cm çapa ve 62 cm uzunluğa sahip. 412 gram ağırlığa sahip şemsiye yoğun ve sağlam bir yapı ile yapılmış. Güneşin ultraviyole ışınlarının geçirilmesini de engelleyen şemsiye yağmurda da çok iyi bir performans sergiliyor.

Pek çok şemsiyeye göre Event Valley Otomatik Şemsiye alüminyum tutacak yerine güçlendirilmiş fiber glass’tan yapılmış. Sekiz kemik tasarımına sahip şemsiye güçlü rüzgarlarda mükemmel bir performans sergiliyor. Tek tuş ile kolaylıkla açılan şemsiye toplanırken de herhangi bir baskıya ihtiyaç duymuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir