Kapat

Xiaomi Dünyanın En Büyük Mi Home Mağazasını Açıyor!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Dünyanın En Büyük Mi Home Mağazasını Açıyor!

Xiaomi dünyanın en büyük Mi Home mağazasını Çin’de açıyor.

Fiziksel mağazalarını günden güne arttıran Xiaomi, Wuhan, Çin’de açacağı Mi Home mağazası ile Çin’deki en büyük Mi Home mağazası olma ünvanını elde etmek istiyor. Çok geniş bir akıllı ev aletleri deneme alanı olan mağazada ayrıca çok çeşitli akıllı ev ürünleri de bulunuyor. Xiaomi Başkan Yardımcısı Wang Xiang, Twitter aracılığı ile mağazanın fotoğraflarını ve resmi duyurusunu paylaştı.

Bir kaç ay önce Xiaomi, Çin’de 100 adet Mi Home mağazası açma planını tamamlamıştı. Şirketin yeni planı ise 2020 yılına kadar Çin’de 1000 adet Mi mağazası açmak oldu. Xiaomi CEO’su Lei Jun’un belirttiğine göre bu yılın sonuna kadar Çin’deki Mi mağazalarının sayısı 200’ü geçecek.

Mi mağazaları, müşterilerin Xiaomi ürünlerini kolaylıkla denemeleri için özel olarak tasarlanmış. Zengin ürün içeriği sunan mağazalar, müşterilerin mağazadaki ürünleri oldukları yerden hemen deneyimleyebilmelerini sağlıyor. Xiaomi mağaza asistanları ise kullanıcıların ürünleri kolaylıkla incelemelerine yardımcı olup ödeme işlemlerini beklemeden gerçekleştirmelerini sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir