Kapat

Xiaomi Black Shark 2, Geekbench’te Görüntülendi!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Black Shark 2, Geekbench’te Görüntülendi!

Oyuncu telefonlarına yeni bir ses getiren Black Shark’ın yeni modeli Geekbench’te görüntülendi.

Dün yayınlanan bir poster sayesinde Xiaomi’nin Black Shark 2’yi 23 Ekim’de tanıtacağını öğrenmiştik. Bugün ise Black Shark 2, blackshark AWM-A0 model ismiyle Geekbench benchmark testlerinde görüntülendi. Önceki ay TENAA’da da aynı model ismiyle görülmüş olan cihazın Black Shark 2 olabileceğine dair büyük bir olasılık var.

Geekbench listesine göre Black Shark 2, Snapdragon 845 yonga setine ve 8GB RAM’e sahip olacak. Ön yüklenmiş olarak Android 8.1 Oreo ile glecek cihaz, tek çekirdek testinden 2403, çoklu çekirdek testinten ise 8389 puan almayı başardı.

Xiaomi şu an resmi olarak yeni bir Black Shark telefonunun tanıtılacağını doğrulamasa da TENAA ve Geekbench’te ortaya çıkan bilgiler niteliğinde Black Shark 2’nin kullanıcılar ile yakın zamanda buluşacağını söyleyebiliriz.

TENAA listesine göre ise Blackshark AWM-A0, 5.99 inç, 18:9, Full HD+ ekrana sahip olacak. 4000mAh bataryaya sahip olacak cihazın depolama kapasitesi ise 128GB olacak. 16MP + 20MP çift arka kamera ile kutusundan çıkacak cihazın ön kamerasında ise 20MP’lik bir sensör görüyoruz.