Kapat

Xiaomi Başkanı Lin Bin’den Mi Mix 3 Hakkında Önemli Paylaşım!

Anasayfa
Haberler Xiaomi Başkanı Lin Bin’den Mi Mix 3 Hakkında Önemli Paylaşım!

Xiaomi Başkanı Lin Bin beklenen cihaz Mi Mix 3 hakkında önemli paylaşımlarda bulundu.

Xiaomi Başkanı Lin Bin’in açıklamaları doğrultusunda öyle görülüyor ki Xiaomi Mi Mix 3’ün tanıtımı çok yakında. Segmentleriyle kıyaslanamayacak gibi Mi Mix 3’ün yeni bir konsept ile geleceğini söyleyen Bin, tanıtımın Ekim ayında yapılacağını açıkladı. Weibo’da yaptığı paylaşıma ek olarak Lin Bin, kaydırmalı mekanizmaya sahip, çift kameralı ve %100 çerçevesiz olduğu görülen ve Mi Mix 3 olduğu iddia edilen bir telefonun görselini paylaştı. Xiaomi CEO’su Lei Jun da üretim ekibinin hızlanması ve Ekim ayında büyük satışlara hazır olması konusunda uyardı.

Ekim ayının ortalarına geldiğimize göre ve Weibo’daki resmi paylaşımın da gülen surat emojisi ile yapıldığına baktığımızda Mi Mix 3’ün tanıtımının beklediğimizden de yakın olduğunu söyleyebiliriz. Xiaomi’nin Weibo’daki tüm ekibi Lin Bin’in paylaşımına cevap verdi ve hep birlikte Xiaomi’nin büyük duyurusuna hazır olduklarını söyledi.

TechNavvi gibi üçüncü parti kaynaklar bile Twitter’dan Mi Mix 3’ün koruma camı olduğu iddia edilen görselleri paylaşmıştı. Ayrıca Xiaomi Mi Mix 3’ün çeşitli sertifikalar aldığını da haberlerimizde paylaşmıştık.

Xiaomi Mi Mix 3 ve Xiaomi hakkındaki pek çok anlık gelişme için takipte kalın!