Kapat

Xiaomi AutoFull Oyuncu Koltuğu Satışa Sunuldu

Anasayfa
Haberler Xiaomi AutoFull Oyuncu Koltuğu Satışa Sunuldu

Xiaomi’nin oyuncular için özel olarak tasarlanan AutoFull Oyuncu Koltuğu satışa sunuldu.

Başta Mi Gaming Laptop olmak üzere oyunculara yönelik pek çok cihaz tanıtımının ardından Xiaomi şimdi de yeni oyuncu koltuğunu tanıttı. AutoFull Oyuncu Koltuğu, Xiaomi‘nin ortak olduğu şirketler aracılığı ile kullanıcılara sunuldu.

AutoFull Oyuncu Koltuğu, e-spor oyuncularını hedef alarak üretildi. Çelik gövdeye sahip koltuk, polimer köpük ve üçüncü jenerasyon PU deriden imal edilmiş. İki farklı renk kullanılan koltuk, tekerlekleri ile renk uyumu sağlıyor. Boyun desteği sağlayan yastığın yanında bilekler için de yastıklar bulunuyor.

Koltuk 90°, 100°, 120° ve 155° olmak üzere farklı açılarda ayarlanabiliyor. Maksimum 1136kg taşıma kapasitesine sahip AutoFull Oyuncu Koltuğu 124cm yüksekliğe ve arkadan 48cm, önden ise 55cm genişliğe sahip. Koltuk sapları ise 41cm yüksekliğe kadar ayarlanabiliyor.

$150 (999 Yuan) fiyat etiketine sahip oyuncu koltuğu Mavi/Siyah, Sarı/Siyah ve Gri/Siyah renk seçenekleri ile satışa sunuldu. Diğer Xiaomi ürünlerinden farklı olarak AutoFull Oyuncu Koltuğu Youpin mağazalarında satışa sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir