Kapat

Xiaomi 55″ Mi LED TV 4 Hindistan İçin Tanıtıldı!

Anasayfa
Haberler Xiaomi 55″ Mi LED TV 4 Hindistan İçin Tanıtıldı!

Xiaomi Mi LED TV 4’ün Hindistan için 55″ özel versiyonu bugün tanıtıldı.

Xiaomi bugün Hindistan’da Redmi Note 5 ve Redmi Note 5 Pro’nun yanında Mi LED TV 4’ü de Hindistan pazarına tanıttı. Mi TV 4, Çin’de 49”, 55” ve 65” olmak üzere üç farklı boyut ile bir yıl kadar önce tanıtılmıştı fakat şimdi ise cihaz Hindistan’da 55” ekran ve ses sistemi olmadan satışa sunulacak.

Mi LED TV 4, 4.9mm inceliği ile dünyanın en ince LED televizyonu olarak kabul ediliyor. Cihazın çerçeveleri çok ince olduğu için tasarım açısından cihaz çerçevesiz kabul ediliyor. Mi LED TV 4’te ayrıca Hindistan pazarına özel olarak yapılmış PatchWall adında bir işletim sistemi bulunuyor.

4K UHD çözünürlüğe sahip Mi TV 4, Dolby Audio ve dts-HD desteği sunuyor. Bağlantı kısmında ise 3 adet HDMI girişi, 2 adet USB girişi, 1 ethernet girişi, Bluetooth 4.0 LE ve çift bant WiFi görüyoruz. 2GB RAM, 8GB ROM’a sahip cihaz, 64-bit Amlogic 4 çekirdekli işlemci ile çalışıyor.

Mi LED TV 4, $624 (39,999 Hint Rupisi) fiyat etiketiyle Mi.com, Flipkart ve Mi Home üzerinden 22 Şubat’ta satışa sunulacak. İlk üç ay içinde cihazı satın alan kullanıcılar ise 3 aylık bedava Sony LIV ve Hungama Play aboneliği kazanacaklar. Ayrıca Mi kızılötesi kablosu ve kurulum da bu kullanıcılar için bedava olacak.