Kapat

Xiaomi, 2 Yeni Kamp Ürünü Tanıttı

Anasayfa
Haberler Xiaomi, 2 Yeni Kamp Ürünü Tanıttı

Xiaomi, kamp severler için 2 yeni ürün tanıttı.

Hemen her alanda yüzlerce farklı ürünü ve çözümü bulunan Xiaomi, bu yönüyle kullanıcıların büyük ilgisini ve takdirini topluyor. Çinli şirket son olarak devasa ürün gamına kamp severler için özel olarak ürettiği 2 yeni ürün ekledi.

Xiaomi GOCAMP Kamp Yatağı

Kampların en büyük problemlerinden biri olan yatak sorununa karşı Xiaomi kendi çözümünü geliştirerek Xiaomi GOCAMP ismini verdiği kamp yatağını kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Katlanabilir yapıda olan kamp yatağı kullanılmadığı zaman oldukça küçük bir yapıya bürünerek çok ufak miktarda bir alanı işgal ediyor. Açıldığı zaman ise konforlu bir uyku imkanı sağlayan Xiaomi GOCAMP, kullanılan kaliteli materyaller sayesinde dayanıklı ve güvenli bir ürün olmayı başarıyor. Tüm özelliklere sahip olmak için ödemeniz gereken miktar ise $29.

Xiaomi Uyku Tulumu

Kamp gecelerinin vazgeçilmezlerinden biri olan uyku tulumuna ise kendi bakış açısını getiren Xiaomi, tanıttığı ürün sayesinde kampçılara konforlu bir uyku imkanı sunuyor. Isı değişimlerine karşı insanı koruyan materyallerden imal edilen uyku tulumu aynı zamanda sıvı geçirmez yapıda.

Öte yandan tulumun toplanmış hali ise oldukça küçük bir hacime sahip. Bu sayede taşıması oldukça kolay hale gelen uyku tulumu için belirlenen yaklaşık fiyat $55.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir