Kapat

Redmi AirDots Gerçek Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı

Anasayfa
Haberler Redmi AirDots Gerçek Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı

Redmi uygun fiyatlı gerçek kablosuz kulaklığı Redmi AirDots’ı tanıttı.

Xiaomi‘nin geçtiğimiz aylarda ayrı bir marka olarak konumlandırdığı Redmi ataklarına devam ediyor. Xiaomi’nin uygun fiyatlı telefonları için kullandığı model ismi olmaktan çıkıp ayrı bir marka olarak yoluna devam eden Redmi, geçtiğimiz günlerde artık üst seviye telefonlar da üreteceğinin sinyalini vermişti.

Bugün Çin‘de gerçekleşen etkinlikte ise Redmi‘nin ayrı bir marka olma konusunda ne kadar ciddi olduğunu gördük. Şu ana kadar sadece telefonlar üzerinde ismini gördüğümüz Redmi ilk kez bir kulaklık tanıtarak herkesi şaşırttı. Gerçek kablosuz kulaklık formunda olan bu yeni cihaz uygun fiyatı ile de dikkat çekmeyi başardı.

Redmi AirDots adı verilen kulaklıklar gerçek kablosuz yapısı ile ön plana çıkıyor. Realtek 8763 yongasından gücünü alan cihaz diğer cihazlar ile Bluetooth 5.0 protokolü üzerinden haberleşiyor. Dijital gürültü engelleyici özelliği sayesinde dış dünyadan gelen gereksiz sesleri de engellediği belirtilen kulaklık 4 saate kadar kesintisiz müzik dinleme imkanı sunuyor. Şarj kutusu ise 12 saatlik şarj ömrü vaat ediyor.

Üzerinde bulunan tek bir tuş ile kontrol edilebilen kulaklık 15 dolar fiyat etiketi ile oldukça rekabetçi bir cihaz olacağa benziyor.