Kapat

Redmi 20 inç Bavul $43 Dolar Fiyat Etiketi ile Tanıtıldı

Anasayfa
Haberler Redmi 20 inç Bavul $43 Dolar Fiyat Etiketi ile Tanıtıldı

Redmi markası telefonlarının yanına alışık olmadığımız bir ürün ekledi: Bavul.

Xiaomi takipçilerinin de bildiği gibi artık Redmi model isimli ürünler ayrı bir marka olarak Redmi adı altında tanıtılıyor. Öncelikli olarak telefon tanıtımlarına aşina olduğumuz Redmi firması, aynı Xiaomi gibi farklı ürün paletlerinin de üretimini yapmaya başladı. Redmi Airdots, çamaşır makinesi ve klima gibi ürünlerin yanına şimdi de bavul eklendi.

Redmi Bavul, Redmi K20 serisinin tanıtıldığı etkinlikte yeni bir laptop ile beraber tanıtıldı. Xiaomi’den alışkın olduğumuz gibi Redmi de düşük fiyatlandırma politikası çerçevesinde bavulunu kullanıcılarına $43 dolar (299 Yuan) fiyat etiketi ile sundu.

Bavulun göze hitap eden tasarımına kırmızı renk işçiliği eşlik ediyor. Şirketin logosu bavulun bir kenarından boydan boya yerleştirilmiş. 3 kat Costron PC malzemeden yapılmış olan Redmi Bavul, darbelere karşı güçlü koruma sunuyor. Mat cila ile gelen bavul, TSA şifreli kilitleme sistemi ile kullanıcılara güvenlik de sunuyor.

Bavulun hareketini sağlayabileceğiniz 4 tekerlekli sistem ile birlikte 360° hareket kabiliyeti sağlanılıyor. Yüksek elastik yapılı TPE materyalden yapılmış tekerlekler ayrıca yıpranmaya karşı da oldukça dayanıklı. 4 kademeye kadar ayarlanabilen tutacak güçlendirilmiş materyal ile ve elinizin konforuna uygun bir şekilde geliyor.

Redmi Bavul’un iç tasarımına baktığımızda iyi bir şekilde organize edilmiş ve yön verilebilen kumaş ile yapılmış bölmeler görüyoruz. Çok fonksiyonel küçük cepler bulunan iç tasarımda yumuşak ve cilt dostu polyester kumaş kullanılmış.

Redmi Bavul, K20 serisi telefonlar ile birlikte $43 dolar (299 Yuan) fiyat etiketi ile satışa sunulacak.