Kapat

Nusr-Et’in Alevli Şovu Xiaomi Çekya CEO’sunu Yaktı!

Anasayfa
Haberler Nusr-Et’in Alevli Şovu Xiaomi Çekya CEO’sunu Yaktı!

Etiler Nusr-Et’te yapılan alevli şov nedeniyle Xiaomi Çekya Mi Store CEO’su yaralandı.

Dün Etiler Nusr-Et’te lokantanın iki çalışanının akşam saatlerinde gerçekleştirdiği alev şovunda Xiaomi Çekya CEO’su Viktor Hajicek’in de aralarında bulunduğu 3 turist yaralandı. Çalışanlardan biri içerisinde yanıcı madde bulunan bidonu şovun gerçekleştiği masaya dökerken alevler etrafa saçıldı.

Aniden tutuşan Xiaomi Çekya CEO’su Viktor Hajicek’e etraftaki insanlar müdahalede bulundu. İş adamı olayla ilgili şu açıklamalarda bulundu;

Kabus gibi bir geceydi. Olaydan sonra hemen hastaneye gittik. Ben olayı bir kaç yanıkla atlattım fakat kız arkadaşım Kristyna benden çok daha kötü bir durumda. Olay yeni olduğu için daha fazla bilgi veremiyorum fakat kabus gibi bir geceydi ve etkileri hala devam ediyor.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan üç turist de tedavileri tamamlandıktan sonra polise ifade vererek restorandan şikayetçi oldu.

Nusret Konuyla İlgili Açıklama Yaptı!

Olay üzerine Nusret’in açıklamaları ise şu şekilde oldu;

Değerli dostlarım, dün akşam Etiler restoranımızda maalesef çok üzücü bir kaza yaşadık. Büyük emekler vererek bugünlere getirdiğimiz işimizin en önemli parçası olan misafirlerimizi ve kamuoyunu konuyla ilgili bilgilendirmek isterim. Her şeyden önce kişisel üzüntümü ifade ediyorum. Misafirlerimiz İstanbul’da bulundukları farklı mekanlarda ziyaret ettim. Onların nihai sağlıklarına kavuşabilmeleri için her türlü desteği bizzat yürütüyor olacağım. Ayrıca belirtmek isterim ki; söz konusu talihsiz kazaya sebep olan görsel çalışmalarımızı süresiz olarak durdurduk. Hiçbir görsellik benim ve ailem olarak nitelendirdiğim ekibim için misafirlerimizin sağlığından, güveninden ve keyfinden önemli değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir