Kapat

MIUI 11 Güncellemesi Alacak Xiaomi Telefonları Belli Oldu!

Anasayfa
Haberler MIUI 11 Güncellemesi Alacak Xiaomi Telefonları Belli Oldu!

İşte karşınızda MIUI 11 güncellemesi alacak Xiaomi telefonlarının tam listesi.

Yaratıldığından beri pek çok kullanıcı tarafından çok beğenilen Xiaomi’nin işletim sistemi MIUI 11, 300 milyon aktif kullanıcıyı geçerek ve 402 haftadır geliştirilerek Çin’de en uzun süredir kullanılan ROM oldu.

MIUI 11, kullanıcılara ‘’yeni ve eşsiz bir işletim sistemi’’ sloganı ile sunularak MIUI 9 ve MIUI 10’dan daha farklı şeyler ile birlikte geleceğe benziyor. Kullanıcılar arasında ise yeni teknolojiler ile tamamen optimize olmuş bir işletim sistemi beklentisi oluşmuş durumda.

Xiaomi CEO’su Lei Jun ise 12 Ocak’ta Weibo üzerinden MIUI 11 hakkında paylaşımlar yapmıştı. Yaptığı paylaşımlarda ‘’MIUI 11, kullanıcı arayüzü tasarımı açısından daha ileri bir konumda olacak.’’ vurgusunu yaptı. Kullanıcıların da MIUI 11’den ne istedikleri sorulduğunda ise pek çok kullanıcı ‘’daha akıcı ve güzel bir işletim ve yeni ikonlar’’ isteklerini diledi.

MIUI 11 Güncellemesi Alacak Mi Modelleri

Mi 9, Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Pro, Mi 8 Explorer Edition, Mi 6, Mi Mix 3, Mi Mix 2s, Mix Mix 2, Mi Mix, Mi Note 3, Mi Note 2, Mi Max 3, Mi Max 2, Mi Max, Mi Play, Mi 6?, Mi 5c, Mi 5?, Mi 5s, Mi 5s Plus

MIUI 11 Güncellemesi Alacak Redmi Modelleri

Redmi Note 7, Redmi Note 6 / Pro, Redmi Note 5 / Pro, Redmi Note 5?, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi 6, Redmi 6?, Redmi 6 Pro, Redmi 5, Redmi 5?, Redmi 5 Plus, Redmi 4 , Redmi 4?, Redmi 4?, Redmi 3s, Redmi 3?, Redmi S2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir