Kapat

Mi Store Akasya AVM Açıldı!

Anasayfa
Haberler Mi Store Akasya AVM Açıldı!

Ülkemizdeki üçüncü fiziksel Xiaomi mağazası düzenlenen etkinlikler ile açıldı.

Uzun yıllardır Türkiye’deki Xiaomi kullanıcılarının merakla beklediği Xiaomi‘nin fiziksel mağazası Mi Store‘ların birincisi Vadi İstanbul‘da açılmıştı. Mi hayranların tarafından büyük ilgi gösterilen açılışın ardından ikinci mağaza ise Forum İstanbul AVM‘de açıldı.

Açılan iki mağazanın da Avrupa yakasında bulunması Anadolu yakasında yaşayan Xiaomi kullanıcılarını biraz üzmüştü. Geçtiğimiz aylarda ülkemizde düzenlenen Xiaomi lansmanında yeni mağazanın Anadolu yakasında bulunan Akasya AVM‘de açılacağı duyurulmuştu. Bu hafta sonu (15 – 16 Haziran) düzenlenen etkinlikler ile açılan üçüncü yetkilendirilmiş Mi Store, Anadolu yakasında yaşayan Xiaomi kullanıcılarını sevindirdi.

Açılışa özel indirimler, yarışmalar ve çeşitli etkinlikler düzenleyen şirket yetkilileri talihlilere telefondan akıllı bilekliklere kadar birçok ürün hediye etti.

İstanbul‘da açılan üçüncü yetkilendirilmiş Mi Store‘un ardından yeni mağazaların diğer şehirlerde açılacağına dair bilgiler de gelmeye devam ediyor. Sizce sıradaki şehir hangisi olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir