Kapat

Mi Power 3, Çift Yönlü USB-C ve 18W Hızlı Şarj Desteği ile Tanıtıldı

Anasayfa
Haberler Mi Power 3, Çift Yönlü USB-C ve 18W Hızlı Şarj Desteği ile Tanıtıldı

Xiaomi, 10000 mAh kapasiteli Mi Power 3 powerbank’ını tanıttı.

Xiaomi ülkemizde ve dünya genelinde powerbank modelleri ile büyük bir başarı yakaladı ve marka imajını da bu ürünler ile güçlendirdi. Henüz Xiaomi markası bilinmiyorken birçok kullanıcı Xiaomi Mi Powerbank modellerini kullanıyordu. Bu durum Xiaomi’nin powerbank pazarındaki konumunun en net göstergesi olarak kabul edilebilir.

Bugün ise Çinli teknoloji devi yeni powerbank modeli Mi Power 3‘ü duyurdu. Tasarım noktasında diğer modellerden pek farkı olmayan Mi Power 3 alıştığımız alüminyum kasaya sahip. Tasarım özelliklerinde farklılaşma göstermeyen cihaz teknik özellikler noktasında ise öncüllerinden ayrılıyor. 10000 mAh kapasiteli Mi Power 3, üç farklı porta sahip. Tümü 18W hızlı şarjı destekeleyen bu portlardan en çok dikkat çeken çift yönlü şarj imkanı tanıyan USB-C portu oluyor. Bu port üzerinden hem telefonlarınızı şarj edebileceğiniz gibi hem de powerbank’ınızı doldurabiliyorsunuz.

Önceki modellerde karşımıza çıkan 4 LED göstergeye sahip olan cihaz akım koruma ve fazla ısınma engelleyici gibi güvenlik özelliklerine de sahip.

19 dolar fiyat etiketi ile 18 Mart‘tan itibaren satışa çıkacak olan Mi Power 3‘ün çok satan powerbank modelleri arasında olacağı kesin görünüyor.