Kapat

Mi Moji ile Eğlenceli Dakikalar Geçirin!

Anasayfa
Haberler Mi Moji ile Eğlenceli Dakikalar Geçirin!

Xiaomi de Animoji dünyasına Mi Moji ismiyle katılmaya hazırlanıyor.

Bugünlerin en dikkat çekici uygulamaları arasında olan Animoji kullanıcıların eğlenceli vakitler geçirmesini sağlıyor. Genelini hayvan ikonlarını oluşturan pek çok ikon içerisinden yüz hareketlerinizi eş zamanlı olarak taklit edebilen program pazarda potansiyel vaad ediyor. Bu potansiyeli de kaçırmak istemeyen Xiaomi, kendi bünyesinde Mi Moji adıyla kendi versiyonunu oluşturduğu bir uygulama üzerinde çalışıyor.

Mi Moji Uygulamasının Özellikleri

Uygulama beklenildiği gibi karışık bir yapıya sahip değil. Aksine çok basit bir yöntem ile çalışıyor. Kullanıcılar 12 animasyonlu yüz içerisinden seçim yapıp 10 saniyeye kadar hareketlerini kayıt altına alabiliyorlar. Mi Moji’ler kullanıcıların en ufak yüz hareketlerini algılayıp ortaya eğlenceli videoların çıkmasını sağlıyor. Herhangi bir video kaydı gibi kayıt ettiğiniz Mi Moji’leri sosyal medya aracılığı ile paylaşabiliyor veya düzenleyebiliyorsunuz. Şimdilik uygulama hakkında elimize gelen bilgiler bu kadar fakat uygulamanın henüz ilk aşamalarında olduğunu göz önüne alırsak Xiaomi’nin uygulamaya daha pek çok özelllik katacağından şüphemiz yok.

Mi Moji henüz kullanıcılara resmî olarak sunulmasa da MIUI 10 sürümünün bir güncellemesi olarak kullanıcılara sunulması bekleniyor.