Kapat

Mi Mix 3, Rus Xiaomi Alışveriş Sitesinde Görüntülendi!

Anasayfa
Haberler Mi Mix 3, Rus Xiaomi Alışveriş Sitesinde Görüntülendi!

Xiaomi Mi Mix 3 fiyat etiketi ile beraber Rus bir Xiaomi alışveriş sitesinin market listesinde yer aldı.

Tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla beraber Xiaomi takipçilerinin merakla beklediği yeni amiral gemisi telefonu Xiaomi Mi Mix 3 hakkında farklı ülkelerin kaynakları da dahil yeni bilgiler ortaya çıkıyor. 3C sertifikasının yayınlanmasıyla beraber Xiaomi Mi Mix 3 hakkında pek çok spekülasyon ortaya çıksa da henüz cihaz hakkındaki doğrulanan bilgi sayısı bir elin parmağını geçmeyecek kadar az.

Bugün ise elimize gelen görsele göre Xiaomi Mi Mix 3 resmi bir Xiaomi alışveriş sitesinde ürünlerin belirtildiği listede yer aldı. Araştırmalarımız dahilinde bu görselin Xiaomi Rusya sayfasına ait olduğunu ve görselin Çin sosyal medya platformu Weibo üzerinden paylaşıldığını öğrendik. Diğer bir kaynağımız ise yapılan ilk açıklamayı doğrulamayıp bu görselin Rusya’da resmi olmayan bir Xiaomi dükkanından (https://xiaomi.shop) alındığını belirtti.

Xiaomi Mi Mix 3 Hakkındaki Detaylar

Xiaomi.shop sayfasında belirtildiği üzere Xiaomi Mi Mix 3’e özel bir satış sayfası açılmış ve 8GB RAM/128GB ROM versiyonlu cihazın fiyat etiketinin ise $452 dolar (29,990 ruble) olduğu belirtilmiş. Ancak bu sitenin resmi bir Xiaomi Store sayfasına ait olmadığı hatırlamakta fayda var. Diğer bir olasılık ise site yöneticilerinin Mi Mix 3’ün satış sayfasının önceden hazırlamış olduğu.

Xiaomi Mi Mix 3’e dair yayınlanan tek resmi görsel Xiaomi Başkanı Lin Bin tarafından cihazın manuel olarak kaydırmalı bir sisteme sahip olduğunu gösteren fotoğraf olmuştu. Cihazın ön kısmında kamera ve sensör bulunmadığından bu kamera ve sensörler kaydırma ile açılan bölmeye yerleştirilmiş. Cihazın resmi tanıtımının ise 15 Ekim’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir