Kapat

Black Shark 2, Antutu’da Görüldü!

Anasayfa
Haberler Black Shark 2, Antutu’da Görüldü!

Snapdragon 855’li oyuncu telefonu Black Shark 2, Antutu Benchmark testlerinde yerini aldı.

Oyuncu telefonlarına olan ilgi günden güne artsa da bu tip telefonları kesin olarak kategorize etmek zor oluyor. Bunun asıl nedeni tasarlanan telefonların yanlızca üst düzey donanımlar ile piyasaya sürülmesinin yeterli olmaması. Telefonun oyunculara özel olarak oyuna yönelik donanımlar ile kutusundan çıkması bekleniyor. Oyuncu telefonları kategorisine büyük bir ses getiren Xiaomi Black Shark’ın merakla beklenen yeni modelinin özelliklerini ve performansını Antutu Benchmark testlerinde gördük.

Beklenildiği gibi Black Shark 2, Full HD+ çözünürlükte bataryayı fazla yormayacak bir ekran ile geliyor. Gücünü Snapdragon 855 yonga setinden alan cihaza Adreno 640 GPU ve 8GB RAM/128GB ROM ev sahipliği yapıyor. Ayrıca 12GB RAM’e sahip başka bir versiyonu daha tanıtılması beklenen cihaz, Android 9 Pie tabanlı, Joy UI işletim sistemi ile gelecek.

Antutu Benchmark’tan 359,973 puan alan cihaz, Snapdragon 855’li rakiplerine göre geride kaldı diyebiliriz. Ancak bu cihazın ilk benchmark testi olduğu için optimizasyon çalışmlarının geleceği bir gerçek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir